Towarzyskie Zawody Spinningowe 08-10-2017

W dniu 8 października 2017r. odbyły się towarzyskie zawody spinningowe. W pierwszej turze, pomimo paskudnej pogody w zawodach uczestniczyło 18 osób. Nie przeszkodziło to jednak w rywalizacji  i złowiono kilka ładnych okazów okoni. Na trzecim miejscu uplasowała się Hanna Rajczak, drugie miejsce zdobył Tomasz Strzałkowski, najwyższe podium zajął Robert Olbryś s.Bogdana. Po zakończeniu zmagań wędkarskich przy dość silnym wietrze i padającym deszczu zawodnicy ogrzali się przy ognisku i gorącym posiłku, co sprzyjało miłej atmosferze i wielu tematom do rozmów.

OM PZW Koło nr 63 „Różanka” w Różanie

serdecznie zaprasza wszystkich miłośników wędkowania z Koła 63 Różanka na Zawody Spinningowe o Mistrzostwo Koła.

Zawody rozpoczną się zbiórką uczestników w dniu 08.10.2017r. o godz. 7:30 w m. Dzbądz na wysokości sklepu. Opłata startowa w

wysokości 10pln. Przewidziana przerwa na ciepły poczęstunek w czasie zawodów lub po zakończeniu w zależności od warunków pogodowych.